Dekoratívne techniky

Leptanie pantografom

Skláreň RONA ako prvá v kontinentálnej Európe, kde bol zavedený pantograf – už v roku 1896. Táto technika dekorovania je vhodná najmä pre tradičné krajkové a kvetinové motívy. Dekorácie vytvorené prostredníctvom pantografu, vyzerajú na skle jednoducho fantasticky.

Gravírovanie

Táto technika je vhodná pre bohaté, ale aj pre moderné jednoduché motívy. Škála šedých výbrusov vytvára tradičný a moderný dizajn. Táto forma dekorácie dodáva sklu výraznú hodnotu a hlavne dokonale doplní symbol vašich príležitostí (oslavy, svadby, výročia).

Dekoratívne techniky

Videoprezentácia

Strojové a ručné brúsenie

K dispozícií je široký výber možností strojového a ručného brúsenia. Kombinácia moderných technológií s použitím vlastnej techniky RONA „ťahanej nohy“ a pomocou špičkových zariadení zaručujú skvelý výsledok. Brúsenie skla môže byť leštené alebo matné.

Sieťotlač a potlač

Farebné dekorácie vznikajúce sieťotlačou, ktoré sa nachádzajú na spodnej alebo vrchnej časti kalicha, disponujú efektom grafického a výtvarného prevedenia. Sú ideálne pre vaše súkromné darčekové predmety vo firme. Sieťotlač a potlač je často používaná pre značky, logá a rôzne názvy spoločností. RONA ponúka dekorovanie sieťotlačou v rôznych farebných variantách.

Maľovanie a farebné striekanie

Ručné maľovanie kovových pásikov rôznej šírky podľa Vašej požiadavky. Používa sa forma tekutého zlata alebo platiny. Ručné maľovanie s dúhovými a lesklými farbami je aplikovateľné na široký výber kolekcií RONA. K dispozícii je možné použitie širokej palety farieb.